O mnie

Szycie jest dla Ciebie zabawą lub sposobem na spędzanie czasu wolnego? To jesteś w dobrym miejscu.

Jeżeli chcesz nauczyć się szyć, a zamiast relaksować się, przeżywasz stres, bo nie wychodzi jak powinno, to ten blog też  jest dla Ciebie.
Znajdziesz tu porady w stylu ABC oraz inne informacje z tej dziedziny, a przy okazji poznasz różne techniki szycia, które z miłą chęcią tutaj przekazuję. Nie jest to jednak blog jedynie nauczający, więc znajdziesz też sporo wpisów, zawierających jedynie moje realizacje. Być może to właśnie one najbardziej Cię zainspirują i popchną do działania?

Zakładki z recenzjami, powstały, aby ułatwić Ci znalezienie w przepastnym Internecie informacji, które mogą być dla Ciebie przydatne. Recenzje nie pisane przez firmy, a przez użytkowniczki takie jak Ty.
Najważniejsze jest to, że możesz brać czynny udział w tworzeniu tych zakładek i sprawić, aby i Twoje wpisy też się tutaj znalazły.

Zaglądając do zakładki ABC szycia, łatwiej odnajdziesz posty, w których dzielę się z Tobą tutorialami oraz swoją wiedzą na temat podstaw szycia, czy opisem akcesoriów krawieckich. Wszystko posegregowane, aby bez czasochłonnego błądzenia, celnie trafiać w dany artykuł.


 


Jeśli uważasz mój blog o szyciu za miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie, to miło mi będzie, jak będziesz mnie regularnie odwiedzać , a jeszcze milej jeśli będziesz go współtworzyć ze mną, poprzez komentowanie interesujących Cię wpisów. Nic tak nie motywuje do dalszego działania, jak Twój czynny udział w życiu tego bloga 🙂

Blogować zaczęłam we wrześniu 2011 roku na innej platformie i pod inną nazwą. Każdy kolejny wpis najlepiej pokazuje jaką przeszłam przemianę. W 2013 roku zostałam nagrodzona za najlepszy blog szyciowy 2012 roku w kategorii DIY, z czego jestem niezmiernie dumna.

Blog, to nie jedyne miejsce w sieci, w którym możesz mnie spotkać. Na bieżąco możesz być ze mną na Facebooku, a i z Instagramem coraz bardziej się zapoznaję i coraz chętniej publikuję. Zapraszam Cię w obydwa miejsca 🙂


 


Mam na imię Wioletta i mieszkam w Częstochowie. Razem z mężem wychowujemy dwie córki, z czego jedna jest pełnoletnia, a drugiej już wiele nie brakuje, aby osiągnąć ten próg dorosłości.

Kocham zwierzęta, ale to koty najbardziej skradły moje serce. W naszym domu urzędują: czarna kotka i dwie świnki morskie, dla których również od czasu do czasu coś się szyje.

Szycie mnie niezmiernie fascynuje. Lubię uczyć się nowych technik oraz przekazywać wiedzę dalej. Pasjonuje mnie bezbrzeżność tego zagadnienia. Uważam, że nie ważne jak długo, dużo i różnorodnie człowiek szyje, zawsze może nauczyć się czegoś nowego.

Różne rzeczy w swoim życiu robiłam, ale to szycie właśnie zawładnęło mną na dobre i to ono sprawia mi najwięcej przyjemności, którą się chętnie z Tobą dzielę.

Nie krępuj się użyć zakładki kontakt, jeżeli masz do mnie jakieś pytania, bądź chciałabyś/chciałbyś podzielić się ze mną swoimi przemyśleniami bardziej prywatnie.

Rozgość się tutaj i bądźmy w kontakcie 🙂